آدرس: کرج، بلوار طالقانی شمالی، برج سایه، طبقه ۱۰، واحد ۳۱

info@vakiltabatabaee.ir

جستجو کردن

وکیل جرایم رایانه ای

وکیل جرایم رایانه‌ای
اشتراک گذاری مقاله

وکیل جرایم رایانه‌ ای و مشاوره با وکیل جرایم رایانه ای

 وکیل جرایم رایانه‌ ای کسی است در حوزه رسیدگی به جرایم رایانه‌ ای و مصادیق آن تجربه کافی دارد و می‌تواند به راحتی چنین پرونده‌هایی را به نتیجه مطلوب برساند.

با توسعه و پیشرفت روزافزون تکنولوژی ابزار‌های الکترونیکی مانند کامپیوتر، موبایل و لپ تاپ نقش پر رنگی در زندگی افراد پیدا کرد.

حضور افراد در فضای مجازی باعث ایجاد کسب و کارها در این فضا، انجام معاملات تجاری و شکل‌گیری روابط اجتماعی، این فضا را به محیط مجازی تبدیل کرد که برخی از افراد از آن سودجویی می‌کنند، بنابراین قانونگذار برای جلوگیری از اختلال در این فضا و وقوع جرم و مشخص کردن قواعد استفاده کنندگان قوانینی را در این زمینه وضع کرده است و برای جرایم این حوزه مجازاتی را تعیین کرده است.

در این مطلب ، با وکیل طباطبایی به عنوان وکیل جرایم رایانه‌ ای همراه شوید تا درباره جرایم رایانه‌ای و مشاوره با وکیل جرایم رایانه‌ای صحبت کنیم برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

جرایم رایانه ای چیست؟

وکیل جرایم رایانه ای متخصص

جرایم رایانه‌ ای جرایمی هستند که در بستر فضای مجازی رخ می‌دهد و اگر فعلی در بستر فضای مجازی رخ دهد که توسط قانون ممنوع شده باشد و قانونگذار برای آن مجازات تعیین کرده باشد جرم رایانه‌ای محسوب می‌شود.

به طور کلی جرایمی می‌گویند که با استفاده از رایانه و سیستم‌های دیجیتال در فضای سایبری رخ می‌دهد، جرایم رایانه‌ ای می‌گویند و شخص مجرم مطابق قانون مجازات خواهد شد.

انواع جرایم رایانه‌ ای

در بخش فوق جرایم رایانه‌ ای را برای شما توضیح دادیم، در این بخش از مقاله می‌خواهیم با تکیه بر قانون جرایم رایانه ای، به برخی انواع جرایم رایانه‌ ای اشاره نماییم.

 • دسترسی غیر مجاز به داده‌های رایانه‌ ای و مخابراتی
 • جعل رایانه‌ای
 • جاسوسی رایانه‌ای
 • جرایم علیه عفت و اخلاق عمومی
 • جرم سرقت اینترنتی و کلاهبرداری با رایانه
 • هتک حیثیت و نشر اکاذیب
 • تخریب و اخلال در داده‌ها و سامانه‌های رایانه اید و مخابراتی
 • شنود غیر مجاز محتوا
 • تولید و انتشار یا معامله داده‌ها
 • فروش و انتشار یا در دسترس قرار دادن داده‌هایی که امکان دسترسی به آن غیر مجاز است.
 • انتشار محتویات آموزشی دسترسی غیر مجاز، شنود غیرمجاز و….

وکیل جرایم رایانه‌ ای کیست؟

وکیل جرایم رایانه‌ ای کسی است که بعد از اتمام تحصیلات خود و شرکت در آزمون وکالت و کسب پروانه وکالت به صورت تخصصی در حوزه جرایم رایانه‌ ای فعالیت می‌کند.

وکیل جرایم رایانه ای حرفه ای

وکیل جرایم رایانه‌ ای تخصص و دانش کافی برای حل پرونده‌های پیچیده و سخت جرایم رایانه‌ ای دارد و می‌تواند از حقوق موکل خود در تمام مراحل دادرسی و محاکمه دفاع نماید؛ زیرا وکیل جرایم رایانه‌ ای وکیل متخصصی است که می‌تواند بهترین دفاع را انجام داده است و به طور کامل منافع موکل خود را حفظ نماید.

وظایف وکیل جرایم رایانه‌ ای

در این بخش از مقاله می‌خواهیم وظایف وکیل جرایم رایانه‌ ای را برای شما بیان کنیم.

 • مهم‌ترین وظیفه وکیل جرایم رایانه‌ ای این است روند رسیدگی پرونده را مرتبا پیگیری کند و از ابتدا تا پایان مراحل شکایت و دادرسی به موکلان خود کمک کند تا به نتیجه مطلوب در دادگاه برسند.
 • وکیل جرایم رایانه‌ای موظف است که در تمام مراحل دادرسی جزئیات رسیدگی به پرونده را در اختیار موکل خود قرار دهد و او را از روند رسیدگی به پرونده آگاه سازد.
 • همچنین وکیل متخصص جرایم رایانه‌ای باید قبل از طرح شکایت بررسی کند که مستندات و مدارک کافی را برای شکایت آماده کند.

ویژگی‌های وکیل جرایم رایانه‌ای

در قسمت قبل درباره وکیل جرایم رایانه‌ای و وظایف آن صحبت کردیم در این بخش می‌خواهیم شما را با ویژگی‌های وکیل جرایم رایانه‌ای آشنا کنیم و بگوییم که وکیل متخصص جرایم رایانه‌ای چه ویژگی‌هایی باید داشته باشد‌، ویژگی‌های وکیل جرایم رایانه‌ای شامل موارد زیر می‌شود:

 • دانش و تخصص کافی در حوزه جرایم رایانه‌ ای
 • تسلط به قوانین و مقررات موجود در حوزه جرایم رایانه‌ ای
 • تجربه کافی در حل پرونده‌های جرایم رایانه‌ای
 • تسلط به مفاهیم ارز دیجیتال و معاملات تجاری
 • دلسوز و مسئولیت پذیر
 • به روز بودن و آگاهی از جدیدترین روش‌های کلاهبرداری اینترنتی

چرا به وکیل جرایم رایانه‌ ای نیاز داریم؟

حال شاید این سوال برای شما مطرح شود که چرا به وکیل جرایم رایانه‌ ای نیاز داریم؟

وکیل جرایم رایانه‌ ای در حوزه جرایم رایانه و مصادیق آن و قوانین مربوط به این حوزه اطلاعات جامع و کاملی دارد و می‌توانید بهترین نحوه دفاع را در روند رسیدگی برای موکل خود ارائه دهد.

وکیل جرایم رایانه ای حرفه ای و متخصص

همچنین جهت تشریح ادعا و روشن نمودن زوایای پنهان پرونده برای کارشناسان و قاضی محترم حضور وکیل متخصص جرایم رایانه‌ای الزامی است، بنابراین توصیه می‌کنیم در این دست از دعاوی از وکیل جرایم رایانه‌ای کمک بگیرید.

مزایای همکاری با وکیل جرایم رایانه‌ ای

در قسمت فوق توضیح دادیم که چرا به وکیل جرایم رایانه‌ ای نیاز دادیم و گفتیم که وکیل جرایم رایانه‌ای می‌تواند براساس تخصص و دانش و تجربه‌ای که دارد بهترین نوع دفاع را برای موکل خود در دادگاه ارائه دهد، در این بخش از مقاله می‌خواهیم مزایای همکاری با وکیل جرایم رایانه‌ای را برای شما بیان کنیم.

 • کوتاه شدن روند رسیدگی به پرونده: زیرا وکیل جرایم رایانه‌ ای به قوانین و مقررات جرایم رایانه‌ ای اشرافیت کامل دارد و می‌تواند با استفاده از آن‌ها روند رسیدگی به پرونده را کاهش دهد.
 • حفاظت از حقوق شخصی و حریم خصوصی: وکیل جرایم رایانه‌ای با تخصصی که در این حوزه دارد می‌تواند به موکلان خود کمک کند تا در مواجهه با نقض حقوق شخصی و اطلاعات خصوصی در دنیای آنلاین دفاع کنند.
 • جلوگیری از ضررهای احتمالی در معاملات دیجیتالی: وکیل جرایم رایانه‌ای با داشتن دانش تخصصی از قوانین این حوزه به صاحبان کسب و کار‌ها کمک می‌کند تا در معاملات و قرار داد‌های دیجیتالی به شکل قانونی عمل کنند تا از بروز مشکلات جلوگیری شود.

مشاوره با وکیل جرایم رایانه‌ ای

مشاوره با وکیل جرایم رایانه‌ ای قبل از طرح شکایت الزامی است؛ زیرا وکیل متخصص جرایم رایانه‌ ای به شما کمک می‌کند تا از قوانین و مقررات و روند رسیدگی به شکایت مطلع شوید سپس با آگاهی کامل برای شکایت از جرایم رایانه‌ای اقدام نمایید.

همچنین در جلسه مشاوره، وکیل جرایم رایانه به شما باید و نباید‌هایی می‌گوید که سبب می‌شود پروسه طولانی رسیدگی به شکایت شما کوتاه‌تر شود.

البته شما می‌توانید صفر تا صد پرونده شکایت از جرایم رایانه‌ای را وکیل متخصص جرایم رایانه‌ای بسپارید تا او با دانش و تجربه‌ای که دارد پرونده شما را به نتیجه مطلوب برساند، شما می‌توانید از وکیل‌های متخصص و مجرب موسسه وکیل طباطبایی کمک بگیرید تنها کافی است که فرم مشاوره موجود در سایت را پر کنید و از کارشناسان ما برای انتخاب وکیل مدنظر خود کمک بگیرید.

مشاوره تلفنی با وکیل جرایم رایانه‌ ای

یکی از راه‌های دریافت مشاوره با وکیل متخصص جرایم رایانه‌ ای مشاوره تلفنی است که بدون نیاز به مراجعه حضوری می‌توانید با وکیل ارتباط برقرار کنید و مشاوره دریافت کنید.

در این روش افرادی که خواهان دریافت مشاوره هستند می‌توانند در کوتاه‌ترین زمان ممکن و تنها با استفاده از یک شماره با بهترین وکیل متخصص جرایم رایانه‌ای ارتباط برقرار کند و مشاوره دریافت کنند.

خوشبختانه موسسه وکیل طباطبایی امکان دریافت مشاوره تلفنی با وکیل جرایم رایانه‌ ای را برای شما فراهم کرده است شما می‌توانید با استفاده از شماره‌های موجود در سایت با وکلای ما تماس بگیرید و از آن‌ها مشاوره دریافت کنید.

حق الوکاله وکیل جرایم رایانه‌ای در سال جدید چقدر است؟

حق الوکاله وکیل جرایم رایانه‌ای همواره یکی از دغدغه‌های اصلی کسانی است که می‌خواهند در روند رسیدگی به پرونده خود از یک وکیل متخصص جرایم رایانه کمک بگیرند.

حق الوکاله وکیل جرایم رایانه‌ای براساس پارامترهای خاصی مانند نوع جرم پرونده، پیچیدگی و دشواری پرونده، خدماتی که در طول رسیدگی پرونده ارائه می‌دهد و…. تعیین می‌شود.

چنانچه می‌خواهید از جزئیات حق الوکاله وکیل جرایم رایانه‌ای مطلع شوید با استفاده از شماره‌های موجود در سایت با کارشناس وکیل طباطبایی تماس بگیرید و از آن‌ها کمک بگیرید.

چگونه یک وکیل جرایم رایانه‌ای خوب پیدا کنیم؟

یکی از مهم‌ترین سوالاتی که ممکن است در مواجهه با جرایم رایانه‌ای از خود بپرسید این است که چگونه یک وکیل جرایم رایانه‌ای خوب پیدا کنیم؟

چند روش برای پیدا کردن یک وکیل جرایم رایانه‌ای برای شما بیان خواهیم کرد:

 • پرس و جو از دوستان و آشنایان
 • جستجو در اینترنت
 • مراجعه به سایت‌های حقوقی
 • مراجعه به کانون وکلای دادگستری

جرایم رایانه‌ای عواقب جبران ناپذیری برای افراد خواهد شد، بنابراین در صورت مواجهه با جرایم رایانه‌ای از یک وکیل متخصص کمک بگیرید، وکیل طباطبایی با داشتن کادری مجرب از وکلای متخصص در زمینه جرایم رایانه‌ای آماده ارائه خدمات حقوقی به شما کاربران عزیز می‌باشد تنها کافیست که فرم مشاوره را پر کنید تا در اسرع وقت کارشناسان ما با شما ارتباط برقرار کنند.

کلام آخر

 به پایان این مطلب از وکیل طباطبایی رسیدیم امید است اطلاعاتی که در حوزه جرایم رایانه‌ای و مشاوره با وکیل جرایم رایانه‌ای در اختیار شما قرار دادیم مفید باشد چنانچه در این خصوص نیاز به کسب اطلاعات بیشتری دارید می‌توانید با استفاده از شماره‌های موجود در سایت با کارشناسان ما تماس بگیرید و از آن‌ها راهنمایی دریافت کنید.

سوالات متدوال

جرایم رایانه‌ ای چیست؟

 جرایم رایانه‌ای جرایمی هستند که در بستر فضای مجازی رخ می‌دهند، برای کسب جزئیات و اطلاعات بیشتر به متن مقاله مراجعه کنید.

ویژگی‌های وکیل جرایم رایانه‌ ای چیست؟

ویژگی‌های وکیل جرایم رایانه‌ ای شامل اطلاعات کافی در حوزه جرایم رایانه‌ ای و تسلط بر قوانین موجود و… می‌باشد، برای کسب جزئیات و اطلاعات بیشتر به متن مقاله مراجعه کنید.

چرا به وکیل جرایم رایانه‌ ای نیاز داریم؟

وکیل جرایم رایانه‌ ای می‌تواند به دلیل دانش و تخصصی که دارد در مراحل دادرسی بهترین دفاع را برای موکل خود ارائه دهد، برای کسب جزئیات و اطلاعات بیشتر به متن مقاله مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات جدید