آدرس: کرج، بلوار طالقانی شمالی، برج سایه، طبقه ۱۰، واحد ۳۱

info@vakiltabatabaee.ir

جستجو کردن

وکیل هک و نفوذ سایبری

وکیل هک و نفوذ سایبری
اشتراک گذاری مقاله

وکیل دعاوی هک و نفوذ سایبری

در پرونده‌های جرائم اینترنتی بهتر است وکیل سایبری یا اینترنتی ورود کند. زیرا این وکیل با فضای مجازی آشنایی کاملی دارد و کمک می‌کند تا افراد در پایان پرونده به نتیجه مثبتی دست پیدا کنند. شما می‌توانید از خدمات مشاوره حقوقی استفاده کنید. با مشاوره گرفتن از وکیل‌ هک و نفوذ سایبری، اطلاعات کامل و بی عیبی به دست خواهید آورد. در این مقاله شما را با نقش و حرفه این وکیل بیشتر آشنا خواهیم کرد.

حوزه فعالیت وکیل هک و نفوذ سایبری 

وکیل هک و نفوذ سایبری از دانش حقوقی بالایی برخوردار است. به همین دلیل افراد با اعتماد به دانش حقوقی و تجربیات بالای آن‌ها می‌توانند در روند پرونده خود به پیروزی برسند. فضای اینترنت و حوزه‌های اینترنتی بسیار گسترده و وسیع است و از آنجا که این پرونده‌ها را نمی‌توان به آسانی و راحتی پیش برد بهتر است به دفتر یک وکیل سایبری مراجعه کنید و مشاوره حقوقی بگیرید.

از جرائم اینترنتی می‌توان به موارد ذکر شده در زیر اشاره کرد که همه‌ این جرائم در حوزه فعالیت وکیل سایبری است.

 • کلاهبرداری اینترنتی
 • منتشر کردن عکس دیگران
 • انتشار ویدیو‌های شخصی
 • سرقت اطلاعات
 • آزار و اذیت
 • تهدید
 • توهین
 • افترا
 • غیره

 شما در قدم اول باید به یکی از بهترین وکیل‌های اینترنتی مراجعه کنید، مدارک و مستندات مربوط به دادخواست را با وکیل سایبری مورد بررسی قرار دهید. سپس بعد از تهیه دادخواست، پرونده به پلیس فتا ارجاع داده می‌شود همچنین با توجه به حساسیت پرونده، وکیل اینترنتی از حقوق شما دفاع می‌کند.

چه زمانی باید به وکیل دعاوی هک و نفوذ سایبری مراجعه کنیم؟

جرائم اینترنتی یا رایانه‌ای بسیار وسیع و گسترده هستند و به دانش بالایی در این زمینه نیاز است. شنود غیر مجاز تلفن و رایانه افراد، اسکرین شات از چت‌های خصوصی، سرقت و کلاهبرداری، آسیب زدن به شخصیت و حیثیت افراد، انتشار دادن اطلاعات شخصی و محرمانه ، نشر اکاذیب و محتویات غیر اخلاقی از جمله جرائم کلی سایبری محسوب می‌شوند.

یکی از بهترین راه‌ها برای پرونده‌های اینترنتی، مراجعه به وکیل هک و نفوذ سایبری و فضاهای مجازی است که می‌تواند در پایان پرونده، منافع شما را تامین و از حقوقتان دفاع کند.

وکیل هک و نفوذ

وکیل هک و نفوذ اینترنتی

برای حل مسائل سخت و پیچیده و غلبه بر عملکرد غیرقانونی بزهکاران اینترنتی و سایبری که بیسار حرفه ای عمل می کنند و تمام وقت از روش‌های جدید و به روز بهره می برند، نیاز است به وکیل هک و نفوذ سایبری که متد و روش‌های بزهکاران سایبری را می شناسد، مراجعه کنید.

وکیل کلاهبرداری اینترنتی

در پرونده‌ جرائم اینترنتی به طور معمول، مقام قضایی برای کشف و رسیدن به اصل موضوع مورد ادعا و دادخواست را به کارشناسان پلیس فتا ارجاع می‌دهد و در اینجا حضور یک وکیل کلاهبرداری اینترنتی تاثیرگذار است.

وکیل جمع آوری ادله دیجیتال

مستند سازی و جمع آوری شواهد در رای و نظر قاضی اثر زیادی دارد. این کار می‌تواند روند پرونده را برای شما سهل و آسان کند و در نهایت به نفع شما تمام شود. در این صورت حضور یک وکیل خبره و زبردست برای جمع‌آوری اطلاعات یا ادله از شبکه‌های اجتماعی و همچنین دستگاه‌های دیجیتال قابل اهمیت خواهد بود. وکیل هک و نفوذ سایبری در این زمینه میتواند بطور قطع به شما یاری برساند.

وظایف وکیل هک و نفوذ سایبری 

در این بخش به  وظایف و مسئولیت‌های وکیل پایه یک دادگستری اینترنتی به طور مختصر اشاره می‌کنیم.

 • مشاوره حقوقی و تخصصی: ارائه مشاوره حقوقی و تخصصی در بستر جرائم اینترنتی همانند کلاهبرداری اینترنتی، نشر اکاذیب،سرقت اطلاعات، هک و نفوذ به رایانه و یا موبایل،تهمت و افترا در فضای مجازی
 • تنظیم و نگارش شکواییه: تنظیم و نگارش شکواییه و دفاع محکم  و جمع آوری شواهد در روند قضایی
 • حضور در مراجع قضایی: حضور فعال در دادگاه و مراجع قضایی برای دفاع از موکل خود
 •  جمع‌آوری و ارائه ادله قوی: جمع‌آوری مدارک و ادله برای اثبات بی‌گناهی و یا جرم که براساس نظرات کارشناسی، کارشناسی فنی و مدارک و اسناد به دست می‌آید
 •  جلوگیری از ضرر و زیان موکل: جلوگیری از ضرر‌های احتمالی همانند استرداد اموال مسروقه، جبران خسارت وارده و رفع انسداد حساب‌های بانکی
 •  از دیگر وظایف وکیل هک و نفوذ سایبری می‌توان به پیگیری پرونده به صورت مستمر تا رسیدن به نتیجه مطلوب اشاره کرد.

چرا باید به وکیل دعاوی رایانه‌ای هک و سایبری مراجعه کنیم؟

امروزه شاهد افزایش جرائم اینترنتی و سایبری زیادی هستیم. پیشرفت فناوری، استفاده از موبایل، فقدان آگاهی یا اطلاعات و در نهایت ضعف قوانین باعث رشد زیاد تخلفات و جرائم اینترنتی شده است. اگر شما به هر دلیلی درگیر این مشکلات شده‌اید انتخاب بهترین وکیل هک و نفوذ سایبری برای گره‌گشایی پرونده تا حد زیادی لازم و ضروری است.

وکیل هک و نفوذ در سایبر

با انجام کمی تحقیق و پیگیری می‌توانید بهترین وکیل‌ هک و نفوذ سایبری را پیدا کنید. با این کار بهترین نتیجه را در پایان پرونده خود به دست خواهید آورد. زمانی یک وکیل را بهترین وکیل هک و نفوذ سایبری می‌خوانند که با دانش بالایی از فناوری و اطلاعات در مورد فضای مجازی وارد پرونده شود.

همچنین تجربیات وی و قدرت همکاری با دستگاه قضایی و آشنایی با روند کار پلیس فتا، می‌تواند در نهایت، پرونده موکل خود را به پایان برساند. وکیل سایبری به تمام قوانین و مجازات‌های جرائم اینترنتی آگاه خواهد بود و به فناوری‌ها و ابزار‌ها در این زمینه مسلط است.

 همچنین تجربه رسیدگی به پرونده‌های جرائم اینترنتی را دارد و از همه مهم‌تر اینکه از توانایی بالایی برای دفاع از موکل خود در مراجعه قضایی برخوردار است.

انواع جرائم سایبری

جرائم سایبری به 2 دسته جرائم علیه اموال و جرائم علیه اشخاص تقسیم می‌شوند.

جرائم علیه اموال :

 • اخاذی
 • کلاهبرداری اینترنتی
 • پولشویی
 • سرقت اطلاعات
 • هک و نفوذ به سیستم های رایانه‌ای
 • فیشینگ

جرائم علیه اشخاص :

 • جعل هویت
 • تهدید و توهین
 • سوء استفاده جنسی از کودکان
 • انتشار تصاویر خصوصی
 • مزاحمت سایبری

انواع فعالیت‌های غیر قانونی سایبری

فعالیت‌های غیر قانونی سایبری که وکیل هک و نفوذ سایبری به طور معمول با آن‎‌ها سروکار دارد به شرح زیر است.

سرقت هویت

در این سرقت در واقع شخصی بدون اجازه از هویت و اطلاعات شخص دیگری استفاده می‌کند. این اطلاعات شامل اطلاعات بانک، شماره کارت ملی، آدرس و غیره است. مجازات سرقت هویت با توجه به شدت جرم متفاوت خواهد بود.

اگر جرم سرقت هویت مالی محسوب شود، مجازات آن حبس و جزای نقدی است. در جرم سرقت هویت کودک هم مجازات آن حبس و جزا نقدی خواهد بود. لازم به ذکر است اگر درگیر هرکدام از این سرقت‌ها شدید می‌توانید با مراجعه به وکیل هک و نفوذ سایبری پرونده خود را حل و فصل کنید.

در سرقت هویت پزشکی، مجازات حبس، جزای نقدی و یا حتی محرومیت از اشتغال در حرفه پزشکی در انتظار مجرم خواهد بود.

جاسوسی

جاسوسی جرمی است که شخصی به طور محرمانه و مخفیانه اطلاعات یک کشور را به کشور دیگر می‌دهد. از عناصر تشکیل دهنده این جرم می‌توان به سوء نیت، جمع‌آوری اطلاعات،علم به جرم بودن، و انتقال اطلاعات اشاره کرد.

از ویژگی‌های جرم جاسوسی می‌توانیم جمع‌آوری اطلاعات نظامی، سیاسی و اقتصادی ، انتقال اطلاعات مخفیانه جمع‌آوری شده به کشور بیگانه، ایجاد شبکه‌های جاسوسی و استفاده از وسایل و ابزار‌های کشور خارجی را نام ببریم.

مجازات جرم جاسوسی:در جاسوسی ساده مجازات حبس و جزای نقدی است. جاسوسی با نیت برهم زدن امنیت کشور به حبس ابد منجر می‌شود و همچنین جاسوسی در جنگ شامل اعدام است.

هرزنامه‌ها

هرزنامه نوعی پیام کوتاه است که از طریق شبکه‌های اجتماعی و سایر روش‌ها ارسال می‌شود و با موضوع کلاهبرداری و یا تبلیغات حاوی محتوای خارج از عرف و مخرب می‌تواند انتشار پیدا کند. از انواع هرزنامه‌ها می‌توان به هرزنامه تبلیغاتی، فیشینگ و هرزنامه آلوده اشاره کرد.

 همچنین مصادیق هرزنامه ارسال پیام انبوه تبلیغاتی بدون اجازه، پیام تهدیدآمیز و پیام حاوی لینک آلوده خواهد بود.

مجازات جرم هرزنامه‌ها: مجازات جرم هرزنامه در ایران به تعداد پیام،محتوای پیام و ضرری که به اشخاص ثالث وارد شده است بستگی دارد و با توجه به این مصادیق مجازات می‌تواند حبس، جزای نقدی و یا حتی پرداخت غرامت به شخص ثالث در نظر گرفته شود.

آزار،اذیت و نفرت پراکنی

از نگاه وکیل هک و نفوذ سایبری، جرم آزار، اذیت و نفرت پراکنی 2 جرم جدا از هم هستند که می‌توانند مرتبط بهم باشند. مجازات این جرم با توجه به شدت عمل انجام شده می‌تواند جزای نقدی و یا حبس تعلیقی در نظر گرفته شود. جرم آزار و اذیت اگر همراه با خشونت شکل بگیرد حبس تا 3 سال را می‌تواند در بر گیرد.

در این پرونده‌ها وجود یک وکیل حرفه‌ای و کاربلد در حوزه فضای مجازی و جرائم سایبری باعث می‌شود تا با اعتماد و آسودگی خاطر به پایان نتیجه پرونده خود نگاه کنید. وکیل هک و نفوذ سایبری به دلیل اینکه در پرونده‌های مشابه زیادی در این حوزه فعالیت داشته از تجربیات بالایی برخوردار است و همین امر باعث می‌شود بتواند به بهترین شکل ممکن از موکل خود در مراجع قضایی دفاع کند.

مزایای داشتن وکیل جرائم رایانه‌ای

 • کاهش استرس و اضطراب موکل
 • افزایش احتمال پیروزی در پرونده
 • جلوگیری از ضایع شدن حقوق موکل
 • تباه نشدن زمان و  هزینه
 • دسترسی به اطلاعات و داشتن تخصص لازم

مراجع رسیدگی به جرائم اینترنتی و سایبری

مرجع قضایی رسیدگی به جرائم سایبری ، دادسرای جرایم رایانه ای است. در برخی شهرها که چنین دادسرایی وجود ندارد یکی از شعبه خاص ماموریت رسیدگی به این جرایم را بر عهده دارد. همچنین در نیروی انتظامی، پلیس فتا عهده دار پیگیری و رسیدگی به این نوع جرایم است.

شایان ذکر است اگر جرم اینترنتی بر علیه مقام دولتی انجام بگیرد ، مرجع صالح رسیدگی به آن دادسرای عمومی و انقلاب تهران خواهد بود.

وکیل‌ هک و نفوذ سایبری همواره در تلاش است که خدمات حقوقی و قانونی خود را به بهترین شکل به موکلان حقوقی و حقیقی خود ارائه دهد. این وکلا با استفاده از آخرین و به روزترین فناوری‌های دنیا و همچنین همکاری با سایر همکاران حقوقی در زمینه‌های مختلف می‌توانند خدمات حقوقی خود را در بالاترین حد کیفیت به موکلانشان ارائه بدهند.

سخن آخر

پرونده جرائم سایبری به دلیل پیچیدگی فراوانی که دارد به یکی از بهترین وکیل‌های سایبری در جریان پرونده نیاز خواهند داشت . وکیل اینترنتی مسلط به دانش روز رایانه با ردیابی مجرمین سایبری و مستندسازی و ادله در حوزه جرائم سایبری فعالیت می‌کند. می‌توانید با کمک وکیل هک و نفوذ سایبری از مراحل پرونده خود مطلع شوید و با این کار زمان و پول خود را تباه نکنید.

 ما در این راهنما شما را با بخشی از جرم‌های سایبری و مجازات‌های آنها آشنا کردیم و از ضرورت حضور یک وکیل هک و نفوذ سایبری برای شما گفتیم. مراجع قضایی جرائم رسیدگی به جرم‌های اینترنتی با توجه به شدت ضرر و محل وقوع جرم متفاوت است. همچنین ذکر کردیم که کلاهبرداری اینترنتی، نشر اکاذیب،سرقت اطلاعات، هک و نفوذ به رایانه یا موبایل،تهمت و افترا در فضای مجازی از جمله اصلی‌ترین جرائم اینترنتی محسوب می‌شوند.

در این زمینه قانون‌های زیادی برای کسانی که مرتکب جرم شده‌‌اند به تصویب رسیده است. وکیل‌ هک و نفوذ سایبری به دلیل هوش بالا و اشراف کامل به روند دادگاه و مراجع قضایی می‌تواند بهترین گزینه برای کمک به شما محسوب شود.

اگر قصد مشاوره حقوقی و راهنمایی گرفتن برای پرونده اینترنتی خود را دارید می‌توانید به صورت آنلاین و از طریق اینترنت دست به کار شوید. وکیل هک و نفوذ سایبری در خدمت شما خواهد بود. لطفا با ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات جدید