آدرس: کرج، بلوار طالقانی شمالی، برج سایه، طبقه ۱۰، واحد ۳۱

info@vakiltabatabaee.ir

جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.

جرایم مالی آنلاین

جرایم مالی آنلاین
اشتراک گذاری مقاله

مقدمه

هکرهای اینترنتی به ابزارهای بیشتری نسبت به گذشته دسترسی دارند. با بدتر شدن شرایط اقتصادی انگیزه آنها برای سرقت و انجام جرایم مالی بیشتر می شود. محیط های مخفی وب مانند:  The Genesis Market (بازار ربات)، ارتکاب به جرایم مالی آنلاین پیچیده را برای مجرمان بی‌تجربه آسان‌تر کرده است. این بازارهای ربات می‌توانند هر آنچه را که یک هکر سطح پایین برای ارتکاب به جرایم مالی آنلاین نیاز دارد، ارائه دهند.

برای خواندن وب، دیپ وب و دارک وب کلیک کنید.

وقتی از یک The Genesis Market بازدید می کنید، می توانید هدف مورد نظر خود را جستجو کنید. ربات هایی که به اسامی کاربری (اعتبارنامه) هدف مورد نظرتان دسترسی دارند، به شما ارائه می شوند. درنتیجه، ربات را می خرید و ربات هر آنچه که نیاز دارید را به شما ارائه می دهد.

جرایم مالی

افزایش جرایم مالی آنلاین

رکود اقتصادی منجر به افزایش جرایم مالی آنلاین می شود. افراد زیادی هستند که هیچ وقت به قانون شکنی فکر نمی کنند، اما وقتی شرایط اقتصادی سخت می شود، این افراد فکر می کنند که” چگونه می توانند پول خانه و ماشین خود را پرداخت کنند. غذا تهیه کنند و …

بدین ترتیب افرادی که معمولاً قانون را زیر پا نمی گذارند، اکنون به این مسئله فکر می کنند که “برای حمایت از خانواده خود باید کاری انجام دهند.” در نتیجه می توان گفت جهت برآورد نیازها ارتکاب جرایم مالی آنلاین دور از انتظار نمی باشد. در شرایط بد اقتصادی تامین مایحتاج افراد باید در برنامه قرار بگیرد.

جرایم سایبری به ویژه در مورد ارزهای دیجیتال در حال افزایش می باشد. همه ی ما باید تدابیر امنیتی لازم جهت جلوگیری از وقوع این جرایم را پیاده سازی کنیم. برای اجرای تدابیر امنیتی ضروری ست که از مشاوران و وکلای خبره در این زمینه مشاوره بگیریم. وکیل طباطبایی با تجربه و دانش کافی در این زمینه می تواند بهترین راهکارها را به شما ارائه دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات جدید